• O nas

Jesteśmy liderem w projektowaniu i produkcji bukietów mydlanych oraz dystrybucji kwiatów mydlanych. W Mydlanej Kwiaciarni powstają dla Was wyjątkowe, trwałe, perfumowane bukiety - są tworzone ręcznie począwszy od koncepcji, pierwszych szkiców, aż po finalną kompozycję, dekorację i opakowanie. Każdy szczegół mydlanych bukietów jest przemyślany i dopasowany, by cieszyć Was swoim niepowtarzalnym urokiem i sprawiać radość osobom obdarowanym tym fantastycznym prezentem.

Dla kogo powstała Mydlana Kwiaciarnia? Wiele razy kupowaliśmy piękne kwiaty, podobnie jak każdy, kto chce sprawić radość bliskiej osobie. Często cieszyliśmy wzrok ich pięknymi barwami i docenialiśmy kunszt florysty, który skomponował bukiet. Kolorowe kwiaty zawsze pięknie komponowały się ze strojem lub pasowały do okoliczności, w jakich miały być wręczone. Jednak myśl, że jest to piękno niezwykle ulotne nie dawała nam spokoju. Kiedy odkryliśmy urok delikatnych kwiatów z mydlanych płatków zrozumieliśmy, że piękno bukietów kwiatowych można zatrzymać na dłużej.

Mydlana Kwiaciarnia powstała dla wszystkich, którzy pragną cieszyć zmysły pełnią koloru i zapachu wyjątkowych kwiatów - trwałych, delikatnych i pięknych. Na dłużej.

Agata Langer, kreatorka Mydlanej Kwiaciarni

Zapraszam-do-Mydlanej-Kwiaciarni(2).jpg
Zapraszam-do-Mydlanej-Kwiaciarni(3).jpg

Wazon pełen kwiatów może stanowić atrakcyjny akcent wystroju wnętrza – zarówno w domu, w łazience, w salonie czy w garderobie, jak i w lokalach o charakterze użytkowym. Bukiet kwiatów mydlanych doskonale uzupełni wizerunek salonu kosmetycznego, fryzjerskiego, recepcji, a nawet hotelowego hallu. Kompozycja z kolorowych kwiatów mydlanych nada wyjątkowego wdzięku wnętrzom dobrze doświetlonym, jak i w miejscach, w których ilość światła jest ograniczona, a efekt można uzyskać komponując niecodzienne zestawienia kolorystyczna.

W ofercie sklepu znajdą się jednak nie tylko kwiaty mydlane. Do odwiedzania naszej wyjątkowej kwiaciarni zapraszamy zatem każdego, kto poszukuje kompozycji kwiatowych jako elementu dekoracyjnego, zdobnego, podkreślającego charakter chwili lub miejsca. Wysokiej jakości kwiaty sztuczne, cudownie podobne do naturalnych służą bowiem często jako akcent stroju panny młodej lub wystroju sali weselnej, dodają uroku przyjęciom wydawanym z okazji chrztu lub ważnej rocznicy. Trwałe i zdobne kompozycje zadowolą nawet najbardziej wymagających dekoratorów wnętrz, organizatorów eventów, oraz osoby odpowiedzialne za wizerunek siedziby firmy.
W sekcji Domowe SPA polecamy szeroki wybór ekscytujących zapachów w formie świec, olejków oraz kadzideł, woski do masażu, a także akcesoria przydatne w czasie relaksu.

Mydlana Kwiaciarnia, to przede wszystkim ludzie, którzy chcą dostarczać radość.

Pomożemy przekazać Twoje uczucia. Możesz wybrać bukiet mydlanych kwiatów, który osobiście wręczysz bliskiej osobie podczas spotkania z okazji urodzin lub imienin, przyjęcia weselnego lub z okazji narodzin dziecka, albo nauczycielowi po akademii na zakończenie roku szkolnego lub akademickiego. Możesz także zlecić wysłanie bukietu do osoby, której chcesz przekazać życzenia, wyrazy szacunku lub wdzięczności, a nie masz możliwości odwiedzić jej osobiście. W każdym przypadku możesz spodziewać się, że delikatne kwiaty z Mydlanej Kwiaciarni sprawią wielką radość i staną się piękną niespodzianką, która przez wiele tygodni będzie świadczyć o Twoim uczuciu.