• Dla klientów indywidualnych

Istnieje wiele sposobów, by sprawić radość – sobie i komuś bliskiemu. Dlaczego warto zwrócić uwagę na ofertę Mydlanej Kwiaciarni?

Ponieważ staramy się, aby radość z otrzymanego upominku była trwała. Zależy nam, aby każde spojrzenie na mydlany bukiet, zapachową świecę, czy piękny naszyjnik przypominało o emocjach wspólnie spędzonych chwil. Na dłużej.

Potrafimy sprawić, aby niepowtarzalny klimat Twojej łazienki, garderoby, domowego spa, w wyjątkowy sposób sprzyjały przyjemności i relaksowi – tak, jak lubisz.

Jeżeli poszukujesz przyjemności dla siebie lub subtelnego, a zarazem pięknego prezentu, w Mydlanej Kwiaciarni znajdziesz pachnące, kolorowe, ręcznie wykonywane kwiaty z delikatnych, aksamitnych płatków mydlanych, wspaniałe aromaty i akcesoria do domowego spa oraz piękne ozdoby i biżuterię z naturalnych, ekologicznych surowców.

Znajdź inspirację. Poznaj wyjątkowe propozycje. Wybierz zestaw dla siebie i tych, na których Tobie zależy.

Prezent z okazji imienin, prezent na urodziny, dla mamy na Dzień Matki, dla babci i dziadka, upominek na Dzień Nauczyciela, kwiaty na Dzień Kobiet, Walentynki, wyjątkowy prezent na święta, oryginalny prezent dla młodej pary - okazji jest wiele. Zapraszamy do Mydlanej Kwiaciarni.