• Dostawa

Darmowa dostawa od 150 zł

Do zamówień o wartości powyżej 150 zł opłaconych z góry oferujemy darmową dostawę na terenie całego kraju.

Odbiór osobisty w Punkcie Odbioru - bezpłatna dostawa

Dla wybranych kompozycji i produktów oferujemy możliwość osobistego odbioru zamówienia w naszym Punkcie Odbioru. W takim przypadku poinformujemy o przygotowaniu bukietu do odbioru telefonicznie lub mailowo  Dostawa do Punktu Odbioru jest bezpłatna niezależnie od wartości zamówienia,

Adres Punktu Odbioru

Stoisko Quindi
CH M1 Marki
ul. Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Dostawa Flower Box Premium

W przypadku wybranych bukietów kwiatów mydlancyh - Flower Box Premium - przy złożeniu i opłaceniu zamówienia do godziny 12:00, doręczenie możliwe jest na następny dzień (bądź w innym wybranym przez Klienta terminie).

Prosimy o wskazanie preferowanej daty dostawy w Uwagach na formularzu zamówienia, przy wprowadzaniu danych adresowych.

Przesyłki krajowe

Krajowe przesyłki kurierskie nadawane są codziennie od pn do pt, a dostawa realizowana jest zwykle w ciągu 1 dnia roboczego. Zamówienia opłacane przedpłatą przygotowywane są natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym lub potwierdzeniu płatności on-line i nadawane bezpośrednio z magazynów, zwykle następnego dnia roboczego. Zamówienia opłacane za pobraniem nadawane są natychmiast po przygotowaniu przesyłki w biurze sklepu - zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych, jednak w przypadki bardziej złożonych zamówień proces skompletowanie paczki może zająć do 5 dni roboczych.

Przesyłki krajowe z przedpłatą

Koszt przesyłek jest najniższy w przypadku zamówień opłacanych przedpłatą.

Rodzaj przesyłki Cena brutto [zł]
Kurier 19
Paczkomat 16

Przesyłki krajowe opłacane za pobraniem

W przypadku zamówień opłacanych za pobraniem do podstawowej ceny przesyłki doliczany jest koszt jej  przygotowania w kwocie 10 zł brutto.

Rodzaj przesyłki Cena brutto [zł]
Kurier 29

Korzystamy z usług renomowanych firm kurierskich

Przesyłki realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich DPD oraz FedEX. Wybór kuriera związny jest wyłącznie z lokalizacją naszych magazynów (nie zależy od decyzji klienta).
Dla wybranych produktów dostępna jest wysyłka do paczkomatów InPost.

Po nadaniu paczki klient otrzymuje, na podany przez siebie adres e-mail, informację zawierającą nr przesyłki, który pozwala na śledzenie jej statusu na stronie firmy kurierskiej.

Korzystamy z kilku magazynów. Jeżeli zakupione produkty znajdują się w jednym magazynie, wówczas niezależnie od ilości wybranych przedmiotów opłata za przesyłkę pobierana jest tylko raz.

Przesyłki zagraniczne

Wysyłamy również za granicę. Przesyłki międzynarodowe nadawane są wyłącznie po dokonaniu przedpłaty. Wysyłka realizowana jest w ciągu jednego dnia roboczego od daty zaksięgowania wpłaty.

W celu określenia kosztu przesyłki, prosimy o kontakt e-mailowy: kontakt@mydlanakwiaciarnia.pl.