• Gwarancja satysfakcji

Piękne bukiety z kwiatów mydlanych oraz kwiatowe akcesoria dekoracyjne wysyłane do klientów to nie tylko nasza oferta. To obietnica satysfakcji, którą Państwu składamy. A obietnice traktujemy bardzo poważnie!

Zakupy bez ryzyka

Mydlana Kwiaciarnia zapewnia najwyższy standard usługi na każdym etapie realizacji zamówienia. Oferujemy wybrane, najwyższej jakości produkty i profesjonalną obsługę. Wszystkie produkty objęte są Gwarancją satysfakcji. Zamawianie kwiatów w kwiaciarni internetowej MydlanaKwiaciarnia.pl jest zwolnione z ryzyka - oferujemy pełne bezpieczeństwo klienta zgodnie z najwyższym standardem sprzedaży internetowej.

Gwarancja uśmiechu, gwarancja jakości!

Uśmiech odbiorcy jest dla nas najważniejszy, bo pragniemy dostarczać radość. Estetyczne kompozycje przygotowujemy z największą starannością, a do bukietów dobieramy wyselekcjonowane, delikatne, najwyższej jakości kwiaty mydlane. Profesjonalne podejście gwarantuje uśmiech na twarzach odbiorców, każdego dnia, w każdym zakątku kraju.

Zmiany w zamówieniu

Jeśli zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane, postaramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wprowadzić pożądane zmiany.

Anulowanie zamówienia

Niezrealizowane zamówienie złożone w sklepie MydlanaKwiaciarnia.pl może zostać anulowane bez żadnych opłat. Zwrócimy Państwu pieniądze taką samą drogą, jaką zostały do nas przekazane.

Zwrot zakupionych produktów

Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie podlegają zwrotowi. Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. W celu zwrotu towaru prosimy o:

  1. wypełnienie formularza odstąpienia od umowy (wzór przedstawia Załącznik nr 1 do Regulaminu) lub sformułowanie wiadomosci mailowej zgodnie z tym wzorem,
  2. odesłanie zakupionego produktu wraz z dowodem zakupu (paragon, faktura) i formularzem na adres:

    Mydlana Kwiaciarnia
    ul. Jutrzenki 16, 05-140 Stasi Las

Paczka może zostać nadana pocztą lub kurierem. Prosimy o odsyłanie kwiatów zabezpieczonych w oryginalnym opakowaniu.

Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, prosimy jednak pamiętać, że zwrotowi podlegają produkty nieużywane i nieuszkodzone. Nasze kwiaty mydlane są niezwykle delikatne, dlatego w przypadku decyzji o zwrocie prosimy o szczególną ostrożność.

Warunki rezygnacji z zakupu, zwrotów i reklamacji zostały dokładnie określone w Regulaminie.