• Dla firm

Jesteśmy liderem w projektowaniu i produkcji bukietów mydlanych oraz dystrybucji kwiatów mydlanych. W Mydlanej Kwiaciarni powstają oryginalne, wyjątkowo trwałe, perfumowane bukiety - są tworzone ręcznie począwszy od koncepcji, pierwszych szkiców aż po finalną kompozycję, dekorację i opakowanie. Każdy szczegół mydlanych bukietów jest przemyślany i dopasowany, by cieszyć swoim niepowtarzalnym urokiem. 


Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje oraz agencje reklamowe i marketingowe. Proponujemy przygotwanie zestawów upominków dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Pomożemy także przygotować niespodzianki dla panów, w oparciu o ofertę męskiej biżuterii, spinek do mankietów, zegarków, stylowych skórzanych notatników lub indywidualnie dobieranych upominków.

Flower box z mydlanych kwiatów subtelnie ozdobiony firmowym logo, zestaw upominkowy złożony z wyjątkowej biżuterii, zapachowej świecy, olejków eterycznych lub kompletu mydlanych róż – sprawdzą się jako wspaniałe prezenty Pań.
Pomożemy także przygotować niespodzianki dla panów, w oparciu o ofertę męskiej biżuterii, spinek do mankietów, zegarków, stylowych skórzanych notatników lub indywidualnie dobieranych upominków.

 

Kwiaty-mydlane-wspolpraca-marki-Mydlana-Kwiaciarnia-i-agencji-marketingowej-dla-Klif.JPG
Kwiaty-mydlane-wspolpraca-marki-Mydlana-Kwiaciarnia-i-agencji-marketingowej-dla-Klif(1).JPG

Zestawy upominkowe dla pracowników z okazji świąt, świąteczna niespodzianka dla szefa, prezent dla pracownika imieninowy, urodzinowy czy rocznicowy, nagroda z okazji awansu - w Mydlanej Kwiaciarni znajdzeisz wiele inspiracji, a nasz zespół chętnie doradzi i pomoże zaplanować zawartość i sposób opakowania upominków. Sami zajmiemy się realizacją i dostarczymy przygotowane prezenty do Twojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu.